Компанія «Латону Прайм» і ТМ «Меблі Латони» засновані в 2011 р.

Сьогодні це високотехнологічне, сучасне виробництво європейського рівня. Основною діяльністю компанії є виготовлення безпружинних матраців, матраців на пружинних блоках, ліжок і аксесуарів для сну.

Компанія динамічно розвивається в області виробництва безпружинних матраців на ринку України. Відрізняється новаторством і ексклюзівностью в підході до розробки своїх моделей.

«Меблі Латоні» пропонує широкий асортімент продукції для сну і гармонійного відпочинку, володіє гнучкою ціновою політікою.

Переваги   

  •    висока якість продукції плюс прийнятна ціна 
  •    гарантії якості    
  •    професіоналізм фахівців компанії    
  •    постійне удосконалення і розширення асортименту    
  •    розвинена система логістики    
  •    сучасні матеріали і інновації з врахуванням фізіології і екології людини    
  •    комплексна пропозиція для гармонійного відпочинку: якісний матрац + правильно підібране ліжко + аксесуари = повноцінний сон!

Магазин "ДІМ МАТРАЦІВ"  є офіційним представником у Західному регіоні.

КОЛЕКЦІЯ МАТРАЦІВ - Zephyr- безпружинні матраци :

 
 

IRIS - модель матраца складається з двох блоків натурального латексу і шару кокосового полотна між ними.

SHOKO - модель з підвищеною мірою жорсткост.

КОЛЕКЦІЯ МАТРАЦІВ Sprice :

 

CHILLI - Модель матраца з різною жорсткістю сторін.

KARRI - Модель з підвищеною мірою жорсткості на блоці незалежних пружин «Pocket Spring».

 

 

MINT - Модель втілила в собі оптимальне співвідношення якості і ціни.

PAPRIKA - Модель з підвищеною мірою жорсткості.

VANILLA - Найбільш економічна модель даної серії.

ZIRA -Модель матраца з ефектом «Memory foam» на блоці незалежних пружин «Pocket Spring».

КОЛЕКЦІЯ МАТРАЦІВ - BlueMarine:

BALENA - Модель матраца з використанням натурального латексу.

FLORES- Як внутрішнє наповнення з одного боку матраца використовується вязкоеластічний, володіє мікропористою структурою матеріал «Memory foаm».

KORALL - Модель матраца з підвищеною мірою жорсткості.

KORO - Модель матраца з різною жорсткістю сторін.

LAGUNA - Модель матраца з підвищеною мірою жорсткості.

LAUT- Модель матраца з різною жорсткістю сторін.

LILA- Найбільш економічна модель даної серії.

MILORI - Модель з підвищеною мірою жорсткості.

 

OLA - Модель з підвищеною мірою жорсткості.

REEF - Як внутрішнє наповнення з одного боку матраца використовується вязкоеластічний, володіє мікропористою структурою матеріал «Memory foam».

КОЛЕКЦІЯ МАТРАЦІВ -Supreme - преміум клас:

 

COLIBRI - Двосторонній матрац з двома видами пружинних блоків.

MEGAPOLIS - Двосторонній матрац з двома пружинними блоками «Pocket Spring» і ефектом «Memory foam».

NOVITA- Двосторонній матрац з різною мірою жорсткості сторін.

TERRA- Двосторонній матрац з двома пружинними блоками «Bonnel».

Матеріали і технічні показники

"ORTOFOAM" – м'який і еластичний матеріал

 «Ortofoam» – це інноваційний матеріал, розроблений спеціально для ТМ «Меблі Латони». По своїй структурі він нагадує бджолині соти, оскільки складається з мільярдів мікроскопічних бульбашок, заповнених повітрям, яке вільно циркулює усередині матраца, забезпечуючи оптимальний мікроклімат виробу, його високу повітропроникність.Завдяки своїй еластичності і м'якості, «Ortofoam» відмінно розподіляє навантаження і подає хребту рівномірну точкову підтримку. Використання цього матеріалу як наповнювач для матраца, дозволяє понизити навантаження на чутливі ділянки тіла, не перешкоджати нормальному кровообігу.Матеріал володіє неперевершеними призначеними для користувача характеристиками, а його пружна дрібнопориста структура додає спальній поверхні виняткову м'якість і затишок.

"MEMORY FOAM" – вязкоеластічний матеріал з ефектом «пам'яті»

 

Матеріал «Memory foam» був винайдений в 1966 році для потреб космічної галузі. У 80-х роках він став широко використовуватися в різних галузях промисловості, а вже в 90-х роках «Memory foam» стали застосовувати як наповнювача в матрацах і подушках.

«Memory foam» - це еластичний вспененний матеріал, що складається з безлічі вічок, який має збільшену в'язкість і щільність. Його мікропориста структура дозволяє йому точно адаптуватися під контури людського тіла і приймати його форми. Через декілька секунд після того, як матеріал перестає піддаватися тиску і температурній дії, він набуває своєї первинної форми.

Матеріал тонко реагує на вагу і тепло людину і точно повторює контури його тіла, що сприяє глибокому розслабленню всіх груп м'язів. Його ефективність полягає в унікальній здатності зменшувати тиск, забезпечуючи комфортну підтримку тілу. Вічка «з пам'яттю» знижують тиск на чутливі ділянки, такі як голова, плечі, стегна і коліна. Пориста структура матеріалу дозволяє повітрю постійно циркулювати усередині нього, що забезпечує оптимальний мікроклімат виробу.

У матрацах ТМ «Меблі Латони» вязкоеластічний матеріал «Memory foam» використовується як один з багаточисельних наповнювачів, який додає спальному місцю м'якість і комфорт, допомагає розслабитися і заснути глибоким сном. Для досягнення максимального ефекту матеріал «Memory Foam» рекомендується використовувати при температурі довкілля не нижче 20°С.

Натуральний латекс– ідеальний матеріал для матраца


Латекс – це натуральний еластичний матеріал, який утворюється в процесі спінювання соку каучукового дерева, що широко культивується в тропічній Азії, у вологих і теплих лісах Південної Америки.

В процесі обробки латекс набуває пористої, комірчастої структури, що забезпечує хорошу циркуляцію повітря усередині матраца, а спеціальні повітряні отвори підсилюють цей ефект. Матеріал володіє високою пружністю і еластичністю. Завдяки своїй будові, латексний матрац забезпечує хребту правильне положення впродовж всього сну,подає йому рівномірну підтримку, стимулює кровообіг, сприяє хорошому відпочинку, відновленню організму після важкого дня і загальному поліпшенню його стану.

Наявність шару латексу в пружинному матраці або цілісний блок цього дивного матеріалу зробить Ваше спальне місце по-справжньому пружною, м'якою і зручною. Висока еластичність латексу роблять його незамінний наповнювачем для матраців, а неперевершені експлуатаційні характеристики завоювали любов і пошана покупців по всьому світу.

Кокосове волокно – жорсткий і довговічний матеріал


Кокосове полотно складається із спресованих волокон горіха кокосової пальми. Ще з давніх часів відомі унікальні властивості цього зносостійкого і міцного матеріалу, який не піддається гниттю ні в сухому, ні у вологому стані. Це обуславліваєтся присутністю в структурі волокна природного полімеру – речовини лігнін.Волокниста структура матеріалу добре пропускає повітря, що не дозволяє йому вбирати сторонні запахи. Крім того, кокосове волокно не вбирає воду. Найчастіше для виготовлення матраців застосовується кокосове полотно товщиною 1 см, але в моделях підвищеної жорсткості використовується кокосова плита завтовшки 3 см.

Кокосове волокно володіє чудовою якістю екологічно чистого матеріалу, який додає жорсткість спальному місцю. Фахівці рекомендують спати на матрацах з кокосовим полотном/плитою як жорсткий прошарок дітям для правильного формування у них хребта, а також дорослим при деяких захворюваннях опорно-рухового апарату.

Кокосове волокно ввібрало в себе енергетику жаркого тропічного сонця і ділиться нею з нами протягом довгих років експлуатації цього довговічного природного матеріалу.

Пружинний блок «Bonnel»